Dinamobet Sosyal Medya Bonusları

30 TL Freebet Almak için Tıklayınız!

Dinamobet’e Girmek için Tıklayınız!

Dinamobet sosyal medya bonusları vererek her müşterisinin daha çok kazanmasını arzulamaktadır. Öyle ki şu ana kadar siteye üye olan birçok kişi istediği bonusu alabilmiştir. Eğer bir üye sosyal medya hesaplarını takip ederse bonusları almaya hak kazanmaktadır. Şu anda sitenin açık olan mecraları vardır. Herkes şu mecralarda hesapları bulabilmektedir:

  • Instagram
  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram

dinamobet sosyal medya hesapları

Adreslerinden herkes bütün duyuruları alabildiği gibi aynı zamana etkinlik haberlerini de alabilmektedir. Dinamobet giriş adresinde çok sayıda bonus yer almaktadır. Ancak üyeler daha fazlasını istediği için sosyal medya üzerinden de bonusları almak istemektedir. Öyle ki bu kampanyalar sadece sosyal medyayı takip edenler içindir. Ayrıca bonus alabilmek içinse mutlaka siteye üye olmak gerekmektedir. Eğer bazı şartlar karşılanmazsa bonusları almak mümkün olmamaktadır. Herkes kampanyalara katılarak avantajını yaratmaktadır.

Dinamobet Twitter Bonusları

Dinamobet Twitter bonusları vererek herkesin eğlenmesini sağlamaktadır. Şöyle ki twitter hesabına bakıldığı zaman belirli vakitlerde yarışmalar düzenlendiği görülmektedir. Yani bir kullanıcı sosyal medyada yarışmalara katıldığı zaman ciddi  miktarlarda bonus alabilmektedir. Ancak bu yarışmalara katılmak için bazı şartlar getirilmiştir. Bunların arasında yarışmalara girmek için son 3 ay içerisinde hesaba 50 TL değerinde para yatırma şartı vardır. Eğer bu şart karşılanıyorsa herkes bonusları almak için giriş yapabilmektedir.

Katılım şartlarını yerine getirmiş ve kazananlar listesine girmiş bütün müşteriler bonusunu alabilmektedir. Şu var ki her sosyal medyada bonus kuralları farklı olabilmektedir. O nedenle iyice incelemek şarttır. Dinamobet yeni giriş adresinde sosyal medyadan bonusu kap adında bir kampanya vardır. Eğer üyeler bu alanı detaylı olarak incelerse bütün her şeyi öğrenebilmektedir. Ayrıca bonuslar için siteyle iletişime geçmek isteyen kullanıcılar hemen canlı destek hattına bağlanabilmektedir. Çünkü 7/24 aktif bir müşteri hizmetleri bölümü vardır.

Dinamobet Telegram Bonusları

Dinamobet telegram bonusları hakkında bilgi almak için sitenin telegram kanalını takip etmek ve bildirimleri açmak gerekmektedir. Öyle ki bütün üyeler sosyal medyaları takip ederek sağlanan kampanyalardan istifade edebilmektedir. Ancak sağlanan bonusların miktarının da bir sınırı vardır. Örnek olarak bir üye ne kadar bonus alırsa alsın en fazla 5 katı kadar çekim yapabilmektedir. Yani bir üye 20 TL kazandıysa en fazla 100 TL olarak çekim yapabilmektedir.

Müşteriler bonusu aldığı zaman direk çekim talebi verememektedir. Eğer çekim yapılmak isteniyorsa bonusu bir oyunda değerlendirmek ve çevirmek gerekmektedir. Dinamobet son giriş adresinde bu kurallarla ilgili detaylı bilgiler verilmektedir. Sadece oyun oynamak yeterlidir. Bunun üzerine bir çevrim şartı yoktur. Öyle ki sitede yer alan diğer çevrimsiz bonuslar gibidir. Eğer üyeler bonuslarını alma da bir problem yaşıyorsa bunun için siteyle iletişime geçmesi gerekmektedir. Genellikle bonuslar 24 saat içinde üyelerin hesaplarına gelmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir