Dinamobet Papara ile Ödeme

30 TL Freebet Almak için Tıklayınız!

Dinamobet’e Girmek için Tıklayınız!

Dinamobet Papara ile ödeme konusunda kullanıcılara hizmet vermektedir. Site geniş para sistemleri ile diğer sitelerin önünde yer almaktadır. Sadece Papara değil daha birçok uygulama ile birlikte siteden para çekmek mümkün olmaktadır. Bu sayede kullanıcıların rahat hareket etmeleri ve diledikleri zaman paralarını çekmeleri sağlanmaktadır.

dinamobet papara ile ödeme

Sitenin sunduğu diğer uygulamalardan bazıları ise şunlardır.

 • Visa
 • Master Card
 • Maestro
 • AstroPay
 • PayKasa
 • ecoPayz
 • PayKwik
 • Bitcoin

Dinamobet para çekme yöntemleri için canlı destek biriminden ve diğer iletişim kanallarından destek almak mümkün olmaktadır. Öncelikle sitede belirtilen limitlerin sağlanması gerekmektedir. Bu sayede dakikalar içerisinde para çekmek mümkün olmaktadır.

Dinamobet Bitcoin ile Ödeme

Dinamobet Bitcoin ile ödeme kabul eden ve yağan sitelerden biridir. Son yıllarda artan kripto para kullanıma adapte olan site kullanıcıların bu isteklerine cevap vermektedir. Bu sayede daha fazla kullanıcı ile iletişime geçilmekte ve onların para kazanmaları sağlanmaktadır. Site Bitcoin dışında olan kripto paralar için çalışmalar yapmaktadır. Yakın zamanda diğer para birimleri için de yatırım mümkün olacaktır.

Dinamobet Bitcoin bonusu sitenin kullanıcılarına verdiği hediyelerden biri olmaktadır. Çevrim şartı olmadan kullanılabilen bonus Bitcoin yatırımlarına özel olarak verilmektedir. Bonus ile ilgili genel kurallar geçerli olmaktadır. Ancak bonusun kendi kurallarının da dikkate alınması gerekmektedir. Yapılan yatırım miktarına göre daha fazla bonus elde edilmesi de mümkün olmaktadır.

Dinamobet Kredi Kartı ile Ödeme

Dinamobet kredi kartı ile ödeme almaktadır. Kredi kartı ile ödeme alırken site bazı zamanlarda belge isteyebilmektedir. Bunun nedeni ise kullanıcı ve site güvenliğini sağlamak için yapılmaktadır. Visa ve Master Card ile yapılan işlemler kısa sürede hesaplara yatırılmaktadır. Bunun yanında site kullanıcılarına bu yollar ile yapılan ödemeler için bonus tanımlaması yapmaktadır.

Dinamobet yatırım bonusları ile birlikte kullanıcılar daha fazla para kazanabilmektedirler. Bunun yanında özellikle casino alanında daha sık oyun oynama fırsatı da bulabilmektedirler. Yatırım bonusları kendi kuralları olan bonuslar olmaktadırlar. Bu nedenle bu kuralların iyi okunması ve bilinmesi gerekmektedir. Aksi takdirde bonuslar hesaplara yatırılsa bile kullanımı mümkün olmamaktadır.

Dinamobet Ödeme Sırasında Belge İstiyor Mu?

Dinamobet ödeme sırasında belge istemiyor. Ancak bazı birtakım istisnalar oluyor. Mesela kredi kartı ile ilk defa yatırım yaparsanız birtakım kurallarla karşılaşmaktasınız. Belge gönderimi yapmak zorundasınız. İbraz edilmeyen kredi kartı belgesi sebebiyle yatırımlarınız iptal edilmektedir. Ya da gerçekleşmemektedir. Aşağıdaki adımları takip etmeniz gerekmektedir:

 • İlk başta kredi kartınızı telefonuz üzerinden kartınızın fotoğrafını çekiyorsunuz.
 • Arkalı önlü olarak çektiğiniz fotoğrafı bilgisayara yüklüyorsunuz.
 • İki dosyayı bir araya getiriyorsunuz. Daha sonrasında arkada yer almakta olan güvenlik numarasını sansürlüyorsunuz.
 • Geriye kalan bilgilerin görünür olmasını sağlıyorsunuz.
 • Gönderim yapıyorsunuz ve kart bilgilerinizin incelenmesinin sonlanmasını bekliyorsunuz.
 • İşlemlerinizin sonuçlanmasıyla birlikte para yatırımı için artık kredi kartını kullanabilmektesiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir