Dinamobet Bitcoin ile Ödeme

30 TL Freebet Almak için Tıklayınız!

Dinamobet’e Girmek için Tıklayınız!

Dinamobet bitcoin ile ödeme seçeneği aktiftir ve herkes istediği zaman ödeme yapmak veya almak üzere burayı kullanabilmektedir. Şu var ki günümüzde birçok kişi kripto ile ödeme seçeneğini kullanmak istemektedir. Öyle ki sitede sadece Bitcoin değil Ethereum ve Litecoin seçenekleri de yer almaktadır. Yani isteyenler borsada yer alan kripto para birimleriyle ödeme alabilmektedir. Bunun için kullanıcıların izlemesi gereken adımlar şöyledir:

  • Para yatırmak için Dinamobet cüzdan adresine para yatırmak gerekir.
  • Para çekmek için cüzdan adresini Dinamobet ile paylaşmak gerekir.

dinamobet bitcoin ile odeme

İşlemler bu kadar basittir. Ancak üyelerin ödemelerini başarıyla gerçekleştirebilmeleri için en az 1000 TL üzerinden işlem yapması gerekmektedir. Dinamobet son giriş adresinde bu limit yalnızca para yatırma seçeneği için kullanılmaktadır. Nitekim diğer ödeme yöntemlerinde limitler değişiklik göstermektedir.

Dinamobet Kredi Kartı ile Ödeme

Dinamobet kredi kartı ile ödeme seçeneği aktiftir ve kullanıcılar isterse kredi kartı ile para yatırma işlemini yapabilmektedir. Nitekim bunun için yalnızca para yatırma bölümüne giriş yapmak yeterlidir. Eğer kullanıcılar para yatırmak isterse ödeme yönteminin ona uygun olması gerekmektedir. Çünkü bazı ödeme yöntemlerinin limitleri üyelere uymayabilmektedir. Eğer kredi kartı ile ödeme yapılacaksa üyelerin en az 250 TL’lik işlem yapması gerekmektedir. Aksi takdirde işlemler onaylanmamaktadır.

Kredi kartı ile para yatırma işlemlerinde üyelerin bilgilerini doğru verdiğinden emin olması gerekmektedir. Aksi takdirde işlemlerin onaylanması imkansız hale gelebilir. Dinamobet yeni giriş adresinde bilgiler girilirken üyelere her zaman uyarılar verilmektedir. Ancak her şey doğru yapılmasına rağmen bir problem meydana geliyorsa bunun için canlı destek hattına danışmak gerekmektedir. Müşteri hizmetleri bölümü para yatırma ve para çekme alanlarıyla alakalı her zaman bilgi vermektedir.

Dinamobet Papara ile Ödeme

Dinamobet papara ile ödeme yöntemi açıktır ve herkes isterse para yatırma özelliği olarak bu yöntemi kullanabilmektedir. Şu anda birçok kullanıcı papara yöntemini kullanarak işlemlerini yapmaktadır. Bilindiği üzere papara popüler bir para yatırma seçeneğidir. O nedenle bu sitede de ödeme yöntemi olarak sunulmaktadır. Eğer müşteriler ödemelerini papara ile yapmak istiyorsa birtakım şartlara uymaları gerekmektedir. Aksi takdirde yatırımlar geçerli olmaz.

Papara ile ödeme yapmak isteyen bir bahisçinin en az 250 TL tutarında işlem yapması gerekmektedir. Şöyle ki bir yöntem için minimum tutar budur ve üst limiti yoktur. Dinamobet güncel giriş adresinde üyeler para çekmek isterse bunun için en az 50 TL tutarında işlem yapması gerekmektedir. Kullanıcılara bu yöntemlerle alakalı her zaman gerekli bilgiler verilmektedir. Ancak herkes isterse para yatırma ve çekme işlemleri için yardım isteyebilmektedir. Eğer oyuncuların ödemeleri hesabına ulaşmadıysa veya yanlış bilgiler verildiyse bunun için destek almak mümkündür. Öyle ki sitenin bunun için bir Whatsapp destek hattı bile bulunmaktadır. Hemen giriş yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir